XELD™

Co napędza sprzedaż online?
Jaka strategia dla eCommerce?

Platforma, czy własne rozwiązanie?
Jak ominąć bariery w rozwoju online?

XELD skraca czas tworzenia sklepów internetowych, platform handlowych online, serwisów contentowych, transakcyjnych oraz lojalnościowych, jednocześnie zwiększając ich ponadprzeciętną wydajność, skalowalność oraz elastyczność rozwojową.

Doskonałość operacyjna online

XELD (czyt. excelled) to strategiczne podejście do tworzenia biznesu online łączące przewagi technologiczne i procesowe, pozwalające przewyższyć efektywność i wydajność analogicznych rozwiązań konkurencyjnych, przy jednoczesnej optymalizacji nakładów inwestycyjnych. Odpowiedni dobór technologii i metodyki projektowej skraca time-to-market rozwiązania nawet o 30-50% w stosunku do popularnych rozwiązań rynkowych. Na późniejszych etapach umożliwia osiągnięcie niemal nieograniczonej elastyczności rozwojowej, w zakresie przewidzianych kosztów rozwoju projektu, co przekłada się ostatecznie na lepsze dopasowanie rozwiązania do potrzeb klientów, a co za tym idzie – zwiększoną efektywność komponentu online.

Zastosowanie podejścia XELD jest możliwe w każdym z istotnych obszarów biznesowych online, gdzie oczekiwane jest elastyczne dostosowanie się do potrzeb klientów i kształtowania na tej podstawie modeli biznesowych, a mianowicie:

•  X-commerce – rozwiązania omnichannel (online/offline),
•  E-commerce – sprzedaż przez internet na odległość,
•  L-commerce – sprzedaż lokalna z użyciem internetu
•  Digital Layer – pozostałe mechaniki zdalnych interakcji

XELD = Excelled

XELD to zaawansowana, zwinna metodyka tworzenia rozwiązań online wydajnych jednocześnie pod względem technologicznym i ekonomicznym. To, co odróżnia ją od standardowych metod takich, jak Scrum czy Agile to bezpośrednie zaangażowanie w proces budowy i rozwoju aplikacji nie tylko programistów i działu technicznego ale również przedstawiciela działów odpowiedzialnych za sprzedaż, marketing oraz inne obszary istotne dla biznesu. Z podejścia XELD od lat korzystają liderzy rynkowi, tacy jak Frisco.pl czy Payback.pl, obniżając koszty rozwoju rozwiązań i poprawiając efektywność interakcji z klientami, a co za tym idzie osiągając dzięki temu ponadprzeciętne rezultaty biznesowe.